HST Management Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

AWI hegesztő

  • Cég neve

    HST Management Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Nettó 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gépiparban jártas hegesztő kollégát keresünk gépek/gyártósorok hegesztésére, külföldi telephelyre (Svédország)

Elvárások

  • releváns területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • önállóan is precíz munkavégzés
  • csapatmunkában való aktív közreműködés
  • munkaterület rendben- és tisztántartása

Előnyt jelent

  • angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • SZÉP-kártya csomagot
  • térítésmentes szállásról is gondoskodtunk; kollégáinknak teljesen felszerelt, modern apartmanokat bérlünk. Mindenki saját szobával rendelkezik
  • tisztán átlátható karrierutat, ezzel támogatva az előrelépésed
  • invesztálunk a munkavállalóinkba; hiszünk benne, hogy a fejlődés egyik kulcsa a tanulás, emiatt csapatunk tagjaként rendszeres továbbképzéseken és tanfolyamokon vehetsz részt
  • biztos munkahelyet, teljeskörű bejelentéssel
  • változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló