AV Projektmenedzser

  • Cég neve

    Visual Europe Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Audió-, videótechnikai és okosotthon komplex rendszerekkel kapcsolatos átfogó projektvezetés – az üzleti igények pontosítása, definiálása; a feladatok, erőforrások, költségek, határidők tervezése, egyeztetése
  • A tervezés és ajánlatkészítés folyamatán túl, a rendszerek kulcsrakész átadásáig terjedő folyamatok irányítása, felügyelete, támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, illetve a beszállító partnerekkel
  • A projektben résztvevő alvállalkozók és a kivitelezést végző technikai személyzet irányítása és felügyelete
  • A projektek folyamatos nyomon követése, rendszeres riportálás a megrendelő üzleti terület és a vezetés felé
  • Az elkészült projektek tesztelésének és átadásának ügyintézése a megrendelő számára
  • A megrendelő, belső üzleti ügyfél elégedettségének biztosítása
  • Szükséges projektdokumentációk elkészítése
  • Interaktív kommunikáció magyarul és angolul
  • Junior és sales kollégák szakmai támogatása

Elvárások

  • Minimum 5 év közép- és/vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • MS Office alkalmazások (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Project) magabiztos ismerete
  • CAD programok alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Audió- és vizuáltechnikai rendszerek telepítésének kivitelezésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Érdeklődsz az innovációk iránt
  • Ismerettel rendelkezel CRESTRON és komplex audio rendszerek terén
  • Coaching, mentoring tapasztalat
  • Vezérlés és automatika rendszerek ismerete
  • Ledfalak ismerete

Amit kínálunk

  • Piacképes és kiszámítható jövedelem, stabil vállalati háttér
  • Változatos projektek
  • Szakmai fejlődést elősegítő környezet, oktatás, fejlesztés támogatása
  • Korszerű, nagyvállalati technológiai környezet
  • Agilis, szakmailag felkészült, összetartó csapat
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség
  • Vállalati csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Visual Europe Group önálló üzletágaként több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezünk AV technikai integrációban, valamint rendszerek tervezésében, kivitelezésében, karbantartásában és üzemeltetésében. Folyamatos fejlődésre és megújulásra törekszünk és ennek is köszönhetjük, hogy mára a hazai AV integrátori piac egyik legnagyobb szereplőjévé váltunk.
Üzletágunk további fejlesztésének céljából bővíteni szeretnénk kivitelezői csapatunkat.