Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    Wallis Motor Duna Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 5.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a BMW és BYD gépjárműveken az elektronikai, illetve villamossági diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet (elektromos alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje stb.), esetenként kisebb mechanikai javításokat.
  • A biztonsági, kényelmi és audio rendszereket diagnosztizálja, programozza.
  • Saját raktárból megrendeli a szükséges alkatrészeket.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat.

Elvárások

  • Autóvillamossági szerelő végzettség és releváns munkatapasztalat
  • Plug-in Hybrid (PHEV), illetve tisztán elektromos hajtásrendszerű gépjárművek ismerete
  • Szakmai tapasztalat prémium autók mélyebb szervizelésében is
  • Precizitás, önálló és pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Alap szintű angolnyelv-tudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Az alapbéren felüli teljesítményprémium
  • Folyamatos hazai és külföldi szakmai képzések
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Céginformáció

A Wallis Motor Duna BMW és BYD autók forgalmazásával, valamint szervizelésével foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára.

Csapatunk további bővítésére képzett és motivált munkatársat keresünk autóvillamossági szerelő munkakörbe.