Szegedi Környezetgazdálkodási  Nonprofit Kft. logo

Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Városgazda utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Telephelyen levő gépjárműpark és felépítmények berendezéseinek elektromos hibakeresése, diagnosztikája, javítása

Elvárások

Szakirányú végzettség
B kat. jogosítvány
Megbízható, pontos és igényes munkavégzés

Előnyt jelent

Teherautó szerelésben való jártasság
Mezőgazdasági gépek szerelésében való jártasság
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Önálló, felelősségteljes munkakör
Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, stabil háttér,
Korrekt megbízható jövedelem (alapbér + mozgóbér + cafeteria a 7. hónaptól)
Egy műszakos munkarend (hétköznapi 8 órás munkavégzés)
Vidékről történő bejárás esetén munkába járás támogatása
Étkezési hozzájárulás
Munkaruházat biztosítása és mosása
Vállalati továbbképzési lehetőség

Céginformáció

Szegedi Központi Telephelyünkre autóvillamossági szerelő munkakörbe keresünk munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!