Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    RSV Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Bővülő csapatunkba keressük azt az autóvillamossági szerelő kollégát, aki egy kicsit minden más területhez is ért, ami a gépjárművek átalakításához kapcsolódik.
Kreativitást igénylő, változatos munka!

Elvárások

* autóvillamossági szerelő, vagy ennél magasabb végzettség
* magas szintű szakmai tapasztalat (min.3év)
* jó problémafelismerő és -megoldó képesség
* precíz, igényes munkavégzés
* felelősségvállalás, önállóság
* lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

* tehergépjárművek, vagy buszok javításában szerzett tapasztalat
* azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

* stabil, hosszú távú bejelentett munkalehetőség
* megegyezés szerinti, tapasztalatnak megfelelő szintű bérezés
* 1 műszakos munkavégzés (hétfőtől péntekig 7:00-15:30)
* félévente br. 50.000 forint értékű munkaruha
* barátságos munkakörnyezet és kollektíva
* céges étkező
* zuhanyzási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Cégünk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás, amely tehergépjárművek speciális igények szerinti átalakítását, valamint VAN típusú lakóautók kis szériás gyártását végzi.
Ha egy igazán jó csapatban dolgoznál és megvan benned a kellő érdeklődés új dolgok elsajátítására, akkor nálunk a helyed!

Önéletrajzát nettó bérigény és munkakezdési időpont megjelölésével várjuk!