Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    BMW Group Partner

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a BMW gépjárműveken az elektronikai illetve villamossági diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet (elektromos alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje, stb.).
  • A biztonsági, kényelmi és audio rendszereket diagnosztizálja, programozza.
  • Elvégzi a gépkocsi klímarendszerrel kapcsolatos javításokat és karbantartásokat.
  • Hibákat keres és problémákat old meg.
  • A belső előírások figyelembe vételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.

Elvárások

  • Autóvillamossági szerelő végzettséggel és 1-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik.
  • Mindig alapos és körültekintő, precíz munkát végez, képes az önálló munkavégzésre, ugyanakkor jól tud a csapaton belül együttműködni.
  • Munkája során rugalmas és megbízható, jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el a feladatait.
  • Ismeri az autódiagnosztikai eszközök kezelését és kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálunk.

Céginformáció

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A C-Mobil Kft 1995-ben történt alapításakor azt a célt tűztük ki magunk elé, hogy a legjobb járműveket és azokhoz illő prémium minőségű szolgáltatást biztosítsuk ügyfeleink számára. Cégünk 2023.07.01-vel a Linartech cégcsoport tagja lett, mely stabil anyagi hátteret biztos ahhoz, hogy Ügyfeleink iránti még nagyobb elkötelezettséggel tudjunk arról gondoskodni, hogy ez az út kényelmes, gyors, biztonságos legyen. A cégcsoport tagjaként nevünk Linartech Group Kft-re változott.

Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Szegedre azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!

Csatlakozz hozzánk AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐKÉNT.

Felkeltettük érdeklődését? Küldje el jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.