Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég.
Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad!

Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is!

XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • GPS alapú nyomkövetők és járművédelmi rendszerek és azokat kiegészítő perifériák telepítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és / vagy gyakorlati tapasztalat
  • Legyél megbízható, precíz, kitartó, érdeklődj az autók iránt és legyen kézügyességed
  • Legyen jogosítványod (B kategória elég)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiszámítható fix bérezést kínálnak
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony keretében foglalkoztatnak
  • Biztonságot nyújtanak, lehetővé teszik, hogy hosszú távon tudj számolni velük
  • A munkavégzés jól felszerelt, légkondicionált műhelyben, kulturált munkakörnyezetben történik; a munkaruhát is biztosítják.
  • Céges gépjármű használatra is lehetőséged van
  • Ha gépjárművel érkezel, akkor ingyenes parkolási lehetőség vár az épületük előtt
  • Fontosnak tartják a környezet megóvását, ezért gondoskodtak róla, hogy biztonságban tárold biciklidet, rolleredet, ha azzal szeretnél járni dolgozni
  • Ha szeretsz utazni, akkor vidéki szereléseik alkalmával bejárhatod az országot
  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket kínálnak (személyre szabott tréningek)
  • Ha nyitott vagy rá, akkor ingyenes angol képzésben is részt tudsz venni
  • Kedved szerint a teraszon ebédelhetsz. Mindez távol a város zajától egy kedves és békés utcában. Ingyen kávét, teát fogyaszthatsz korlátlan mennyiségben, és rendszeres gyümölcsnapok alkalmával az egészségedre is vigyázhatsz
  • Összeszokott, jó csapatuk van, szuper jófej főnökökkel - akiktől bármikor kérdezhetsz
  • Valódi csapatépítő, közös programokat tartanai: grillezések, mozizások, sportos programok hozzák össze a munkatársakat
  • Szolgáltatásaikat, eszközeiket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyelvtudás nem szükséges, csak előny

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Autóvillamossági szerelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest XVIII. kerület, illetve Magyarország területe
  • Munkaidő: 1 műszakos munkarend, heti 40 óra