Autóvillamossági szerelő

  • Cég neve

    AGROPARK SZERVIZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    6760 Kistelek

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Bővülő szerviz csapatunkba keresünk autóvillamossági szerelőt, autószerelőt.
Autóipari (autóvillamossági szerelő) vagy autószerelő ill mezőgazdasági (traktorszerelői, elektronikai), vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek, autók szervizeléséhez,   javításához.

Mi lenne a feladatod?
Mezőgazdasági gépek szervizelése és javítása a kisteleki modern európai szinvonalú szerviz csarnokunkban, vagy Magyarország egész területén történő kiszállással, jól felszerelt szervizautóval az ügyfeleink telephelyén.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • a szakma iránti elhivatottság
  • magas szintű szakmai tapasztalt(min:3 év)
  • diagnosztikai berendezések használata
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • új ismeretek elsajátítása
  • Microsoft Windows felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség, illetve a szakma iránti elhivatottság.
  • Angol nyelv alapszintű ismerete.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető márkafüggetlen mezőgazdasági gép szervize.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a fényképes önéletrajzát.