Autószerviz autómosó / autókozmetikus

  • Cég neve

    Doni Motors

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

• Szervizbe bejelentkezett autók takarítása, mosása.
• Autókozmetikai feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Jó csapatjátékos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Igényesség, mind saját munkájára, mind környezetére

Előnyt jelent

  • Ilyen, vagy hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat.
  • Számítógépes alapismeretek
  • Carsup, vagy egyéb integrált szervizes program ismerete.

Amit kínálunk

• Munkavégzést egy összeszokott, profi csapatban.
• Kiszámítható, hosszútávú munkakört.
• Fix ebéd és munkaidőt, szabad hétvégét.
• Piacképes fizetést, próba idő után teljesítménybérezés.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • A Doni Motors közel 30 éve foglalkozik személyautó, ezen belül is kiemelten a VW csoport gépjárműveinek javításával. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint ügyfélközpontú működés jellemzi munkánkat.
    Mára már tradicionálisan ez a mottó vezérel bennünket: „Márkaszervizes minőségben, megfizethető áron”.

A "jelentkezem" gombra kattintva küld el önéletrajzod részünkre. Bízunk benne, hogy TE hiányzol összeszokott csapatunkból!