Autószerelő

  • Cég neve

    Wallis Motor Pest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Hungária körút 95.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gépjármű diagnosztikai munkák elvégzése.
  • A javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaművelet elvégzése.
  • A belső előírások figyelembevételével, a garanciális munkák és az azokkal kapcsolatos ügyintézések elvégzése.
  • Szerviz tanácsadókkal időpontok, határidők egyeztetése.
  • A hatósági előírások alapján az ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
  • A munkavégzéssel kapcsolatos feladatok megszervezése és a végrehajtott tevékenységek dokumentálása.

Elvárások

  • Gépjárműszerelői végzettség és releváns munkatapasztalat.
  • Prémium autók mélyebb szervizelésével kapcsolatos szakmai tapasztalat.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Precizitás, önálló és pontos munkavégzés.
  • Saját munka megszervezésének képessége.
  • Alap szintű angol vagy német nyelvű diagnosztikai szoftverek ismerete.
  • Kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Autóvillamossági képesítés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Az alapbéren felüli teljesítményprémium
  • Folyamatos hazai és külföldi szakmai képzések
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Klimatizált műhely
  • Prémium márkák: BMW, Mini

Céginformáció

A Wallis Motor Pest piacvezető BMW márkakereskedés, mely a BMW autókon és motorokon kívül egyéb prémium márkák (Mini, Maserati, ISUZU, SsangYong) forgalmazásával és szervizelésével is foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára.