Autószerelő

  • Cég neve

    Volvo Hungária Kft

  • Munkavégzés helye

    Lébény

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók LÉBÉNYI műhelyünk bővülő csapatához csatlakozó kollégát keresünk

Autószerelő

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • bejelentett alapbér, műszak és túlóra pótlék
  • versenyképes juttatási csomag
    • havi, negyedéves bónusz
    • Cafeteria csomag
    • magán egészség biztosítás
    • munkába járás támogatás
    • gyermek születési támogatás
    • toborzási bónusz
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
  • folyamatos fejlődési lehetőség, saját helyi oktató központ, és nemzetközi szakmai versenyeken való részvétel
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • pályakezdőknek szakmai fejlődési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges jogosítványok megszerzésének támogatása

Főbb feladatok:

  • Tehergépjárművek, buszok illetve pótkocsik javítása
  • Műszaki állapotfelmérés
  • Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
  • Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése
  • Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előnyt jelentenek:

  • Tehergépjárművek vagy buszok javításában szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány
  • Menetíró szerelői képesítés
  • Autóklíma szerelői, F-Gáz hatósági vizsga

Munkavégzés helye:

  • Lébény

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes