Autószerelő

  • Cég neve

    VAGÉP Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3711 Szirmabesenyő, Miskolci utca 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hivatásos Autószerelőt keresünk Miskolc  Ford Márkaszervizünkbe, aki igazi profi autószerelőnek vallja magát vagy aki profi autószerelővé szeretne válni!
Aki mindig kész az új kihívásokra!

Elvárások

  •  autódiagnosztikai ismeretek, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • autószerelői / technikusi végzettség
  • legalább 2 év hivatásos autószerelői tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó problémafelismerő-, és megoldókészség
  • munkavégzéssel kapcsolatos igényesség
  • ügyfélbarát pozitív személyiség
  • egészséges csapatszellem
  • Kulturált megjelenés
  • ’B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Komplex, logikus gondolkozás a gépjármű javításban = pontos diagnosztika+precíz szerelés és javítás, hatékony munkavégzésre törekvés

Amit kínálunk

  • Kölcsönös megegyezés szerinti versenyképes juttatási csomag
  • jogtisztán bejelentett bér
  • Munkába járás támogatása
  • szabad hétvége
  • Kiválóan felszerelt szerviz
  • Szakmai fejlődési-, továbbképzési lehetőségek
  • igényes munkahelyi környezet
  • Stabil vezetői és munkáltatói háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Rólunk:
A Vagép 1953-ban alakult, Vasszerkezeti és Gépipari Vállalatként.
A vállalat 1992-től részvénytársasági formában működik. Fő tevékenységei 1996-tól a Ford személygépkocsik és haszonjárművek értékesítése és teljes körű szervizelése, hozzá kapcsolódó alkatrész értékesítés, karosszéria javítás, kárügyintézés. A Ford modellcsalád értékesítése és teljes körű szervizszolgáltatása Nyíregyházán, Miskolcon, Debrecenben történik.
1992-től az elsők között kezdte meg a vállalat a Magyar Suzuki Részvénytársasággal kötött megállapodás alapján a Suzuki modelljeinek hazai forgalmazását. A „Lehetőség Autó” program keretében a Magyar Suzuki Zrt. partnereként az Északkelet-Magyarországi régióban biztosítja már több mint két éve azon ügyfelek számára a gépjármű vásárlás lehetőségét, akik fogyatékkal élnek.
A Suzuki Márkakereskedői megállapodás magában foglalja a hivatalos szervizelés gyári alkatrész értékesítés, és karosszéria javítás tevékenységét is, mely Nyíregyházán a Debreceni út 233/c cím alatti telephelyen folyik. Autós profilunkat 2022 évben kiegészítettük a Peugeot személy és kis haszongépjárművek forgalmazásával, szervizelésével teljeskörü szolgáltatást nyújtva az oroszlános márka meglévő és jövőbeni rajongói számára.
Gépjármű üzletághoz kapcsolódó további szolgáltatásaink közé tartozik a finanszírozás, biztosítás kötés, alapgarancián túli garanciális csomagok értékesítése. Haszongépjármű Specialista szolgáltatással állunk ügyfeleink rendelkezésére minden telephelyünkön, és Ford Store értékesítési ponttal Debreceni telephelyünkön.
A Nemzeti Közlekedési Hatósággal kötött szerződés alapján kihelyezett műszaki vizsgáztatást végez társaságunk a Nyíregyháza Debreceni út 233/c szám alatti, és Miskolcon a Szirmabesenyő, Miskolci út 10. alatti Ford Márkakereskedésében. Legyen ön is munkatársunk Miskolcon Ford Márkakereskedésünkben!

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát!