Autószerelő

  • Cég neve

    Udvari Automobil Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Tengerszem utca 84.

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Munkatársunk feladata lesz partnereink autóinak teljes körű szervizelése.
(Pl: revízió, kerék csere, fékjavítás, diagnosztika, állapotfelmérés, elektromos javítások, teljes körű autójavítás).
Tapasztalattól, hozzáállástól függően idővel komolyabb, kihívást jelentő feladatokkal is megbízunk.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
3- éves munkatapasztalat.
Csak autójavító szakmában dolgozott személy!
Diagnosztikai műszer ismerete.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás.
Technikusi végzettség

Amit kínálunk

Versenyképes, magas fizetés.

Céginformáció

Tiszta, igényes, 4 állásos klimatizált VOLVO személygépkocsi szakszervizbe keresünk magas fizetéssel, szakmában dolgozó, gyakorlattal rendelkező autószerelőt/autóvillamossági szerelőt/techinkust teljes munkaidőben.

Fényképes önéletrajzot kérünk.