Autószerelő

  • Cég neve

    TOYOTA SAKURA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szőlőkert utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Toyota Márkakereskedés és Lexus szerviz keres autószerelői képzettséggel rendelkező munkatársakat, Óbudai telephelyeire. Teljesítmény arányos bérezés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség, stabil fiatalos csapat. A következő évek várhatóan legsikeresebb márkájánál a TOYOTA-nál várunk, hogy részese legyél a hybrid forradalomnak.

Elvárások

Szakirányú végzettség, precíz önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Toyota ismeretek, gyakorlat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.