Autószerelő

  • Cég neve

    SZATMÁRI TRANSPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi, Vasvári Pál utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • saját tehergépjárművek mechanikai javítása, karbantartási feladatok ellátása;
  • hatósági előírások alapján elvégzi az időszakos ellenőrzéseket és szükséges javításokat, alkatrész cseréket;
  • tehergépjármű diagnosztikai feladatok ellátása;
  • gumiszereléssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • tehergépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése;
  • munkaterület és munkaeszközök szakszerű használata, rendben tartása, kézi szerszámok karbantartása;
  • munkalap és garanciális munkalapok szerelő által szükséges adminisztrációja;
  • szükséges alkatrészek megrendelése beszállítóktól.

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • hatékony és magas minőségű, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • technikusi végzettség;
  • autódiagnosztikai szoftverek ismerete;
  • emelőgépkezelői vizsga megléte;
  • gépjármű vezetői engedély („B” kategória), „C” és „E” kategória.

Amit kínálunk

  • pontos fizetést;
  • fiatalos munkahelyi légkört;
  • változatos munkakört;
  • emberséges, közvetlen, családias környezetet.

Céginformáció

A Szatmári Transport Kft. egy közel 25 éve működő családi vállalkozás. A cég székhelye Bugyi Nagyközségben található. A közúti áruszállításban szerzett több évtizedes tapasztalatnak köszönhetően a cég dinamikusan fejlődik és folyamatosan bővíti szolgáltatásainak körét.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.