Autószerelő

  • Cég neve

    SFL PACK DEPO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Logisztikai cég Budapest XXII. kerületi telephelyére keresünk autószerelő, műszaki karbantartó kollégát saját autóink javítására.

Elvárások

- Műszaki érzék, gépjármű karbantartásban szerzett tapasztalat
- C kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

- Autó villamosságban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként
- Stabil hátterű fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
- Határozatlan idejű tejes munkaidős, bejelentett állás, azonnali munkakezdési lehetőséggel
- Szabad hétvégék
- Céges rendezvények, sportnapok
- Fix, előre tervezhető munkarend
- Támogatást a betanulási folyamat során
- Korlátlan kávé, teafogyasztás

 JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk a  fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát.