Porsche Inter Auto Hungaria Kft. logo

Autószerelő

  • Cég neve

    Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 45.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

ISMERD MEG, MILYEN A PORSCHE BUDA CSAPATÁBAN DOLGOZNI!

Új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

AUTÓSZERELŐ

A jelentkezés feltételei:

  • min. autószerelő szakképesítés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló, megbízható, igényes munkavégzés,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat, márka- és típusismeret előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • alkalmazotti munkaviszony, fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás),
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes