Autószerelő

  • Cég neve

    NYÍRVV Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Tüzér utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

• A NYÍRVV Nonprofit Kft. tulajdonában lévő céges gépjárművek javítása, szervizelése

Elvárások

  • érvényes "B" kategóriás jogosítvány
  • tehergépjárművek, munkagépek javításában szerzett tapasztalat
  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • egyéb jogosítvány kategória megléte

Amit kínálunk

  • segítőkész munkatársak
  • korrekt fizetés
  • Cafeteria
  • egyéb béren kívüli juttatások

Céginformáció

Társaságunk 2008. évben kezdte meg működését Nyíregyháza két meghatározó szolgáltatójából, a Piac és Vagyonkezelő Kft.-ből és a Városüzemeltetési Kht.-ból alakulva. Tevékenységi körünk rendkívül sokszínű: a virágos parkok, a biztonságos játszóterek, a város tisztasága, a sétányok, utak és járdák, a Városi Stadion. Szigligeti Gyermeküdülő, a nyüzsgő piacok, a lakás és nem lakás célú bérlemények működtetéséről egyaránt társaságunk gondoskodik.

Kérjük,hogy önéletrajzát,és a végzettséget igazoló dokumentumot is feltölteni szíveskedjen.