Autószerelő (Nagykovácsi)

  • Cég neve

    autó KAR-TEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    1029 Budapest, Nagykovácsi út

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Autószerelőt keresünk szakirányú szakmunkás vagy technikus végzettséggel, 4 állásos, színvonalas márkafüggetlen szervizünkbe személygépjármű javításra, akár kevés tapasztalattal is. Kérjük a fizetési igény megjelölését a jelentkezésben!

Szervizünkben főként gyors szervizmunkákkal (fék, futómű, kipufogó, időszakos kis- és nagyszervizek), kuplungjavítással, klímatöltéssel-javítással, diagnosztikai munkákkal, futóműállítással, és egy kevés gumizással foglalkozunk. Ezekkel lesz dolgod neked is.

Elvárások

Rendezett, tiszta munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet
  • Kis létszámú, barátságos csapat
  • Munkaruházat, védőcipő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

2003-ban 1 álláson indítottuk el saját műhelyünket, miután 10 évet munkavállalóként eltöltöttünk a szakmában. Jelenleg 4 álláson dolgozunk 2007-ben épült, jól felszerelt szervizünkben, ahol egy folyamatosan növekvő, Budapest melletti agglomerációs település autószerelési igényei szolgáljuk ki, immár 20 éve. Régóta stabil csapatunkat 1 új kollégával szeretnénk bővíteni.

Fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével, és kiegészítve pár mondattal arról, hogy mi érdekel az autószerelésben, miért választottad az autós szakmát.