MOTOR-XXL Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Autószerelő

    MOTOR-XXL Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9082 Nyúl

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Győrtől 15 km-re taláható autószerelő, restaurátor szervizünkbe várjuk tapasztalattal és igazolt képesítéssel rendelkező autószerelők jelentkezését. A főbb feladatkörbe tartozik az autók általános szervizelésének, hibafeltárásának, javításának szakmai, precíz elvégzése. Az állás betöltéséhez előnyt jelent gépészeti, villamos szakirányú képzettség, illetve legalább 5-10 év szakmai tapasztalat. Munkavégzés hétfőtől péntekig 8-tól 17-ig egy óra ebédszünettel. Túlóra lehetőség van.

Elvárások

Autószerelői végzettség
B jogosítvány
Önálló munkavégzés
Szakmai tapasztalat
Igényes precíz munkavégzés
Diagnosztikai programok ismerete

Előnyt jelent

Gumiabroncs javító végzettség
Futómű állításban szerzett tapasztalat