Autószerelő

  • Cég neve

    MISCHL Autóház Kft.

  • Munkavégzés helye

    7628 Pécs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó autószerelőt keresünk.

Elvárások

Az autószerelő szakmában dolgozó, sok éves tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó autószerelő kollégát keresünk!!

Előnyt jelent

Előny a sok éves tapasztalat, munkájára igényes, lelkiismeretes szakember.

Amit kínálunk

Bejelentett, napi 8 órás munka , versenyképes fizetéssel.

Céginformáció

Családi vállalkozásunk harminc éve működik, szerelőműhelyünk jól felszerelt. Fiatalos, rugalmas csapatunk várja azt a tapasztalt szerelőt,aki napi nyolc órás munkavégzéssel, szabad hétvégékkel, versenyképes fizetéssel illeszkedne szakszervizünkbe.