Autószerelő

  • Cég neve

    LANZS Kft

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Váci út 39.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Cégünk 4 autószervizzel és országos lefedettségű alvállalkozói hálózattal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely 7 állásos márkafüggetlen szervizébe keres tapasztalt autószerelő kollégákat.
Új autószerelő munkatársunk fő feladata főleg fiatal gépjárművek forgó kopó alkatrészeinek cseréje és javítása, ahol a gépjármű üzemeltetésben elengedhetetlen költséghatékony gondolkodásmód elvárt.

Elvárások

Tapasztalattal rendelkező autószerelő kollégát keresünk budapesti (Budapest Váci út) prémium kategóriás márkafüggetlen szervízünkbe.
Előnyt jelent, ha van
  • egy magabiztos munkatapasztalatod
  • kiemelkedő diagnosztikai ismereted
  • autóvillamossági jártasságod

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • FONTOS, hogy legyen magabiztos autószerelői szakmai tapasztalatod, amit az első pillanattól használnod kell
  • Igazodj el az elterjedt jármű-diagnosztikai rendszerekben.
  • Legyél probléma megoldó annyira amennyire egy magas színvonalú független autószervizben kell.
  • Munkádra legyél igényes és dolgozz precízen.
  • Érdeklődj az új technológiák és rendszerek iránt.
  • Tudj önállóan dolgozni.
  • Jogosítvány megléte elengedhetetlen ehhez a munkához, ezért kérlek csak akkor jelentkezz, ha neked is van.

Amit kínálunk

  • A munkádat kiemelten magas bérrel honoráljuk.
  • A kiemelten magas bérhez kiemelten magas színvonalú munkavégzést várunk el, amit béren kívüli juttatásokkal (munkába járás költségtérítése, hűségbónusz, munkaruházat ) teszünk számodra még vonzóbbá.
  • Folyamatosan szervezünk szakmai és kereskedelmi képzéseket és szakmai utakat, amivel támogatjuk egyéni fejlődésedet.
  • Komfortos munkakörnyezetet és fiatalos csapat részese lehetsz.
  • Bér: nettó 350-600 FT, ami a teljesítményedtől nagyban függ

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló