Autószerelő

  • Cég neve

    KA Szerviz Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 85.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gépjárművek karbantartása, szervizelése
  • Járművek műszaki állapotának felmérése
  • Munkafelvevőkkel való folyamatos kommunikáció

Elvárások

  • Szakmai ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfél-centrikus szemlélet

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Átlag feletti jövedelem, motivált fizetés, egyéni juttatások
  • Színvonalas, korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
  • Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • Folyamatos szakmai fejlődés, Bosch szakmai képzések
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Cégünk jelenlegi formájában 2004 óta működik márkafüggetlen autószervizként; azonban Szegeden több évtizedes múlttal rendelkezünk az autós szakma területén.
Szeged dinamikusan fejlődő, európai színvonalú professzionális gépekkel felszerelt 11 állásos szervizébe keressük új munkatársunkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, nettó bérigény megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát részünkre.