Autószerelő

  • Cég neve

    Horváth Nándor Barna

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Arany János utca 55.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 630e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • személygépkocsi karbantartás, szerelés,
  • jármű-diagnosztika,
  • futómű beállítás,
  • állapotfelmérés, gépjármű felkészítése műszaki vizsgára.

Elvárások

  • szakirányú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • alapfokú számítógépes ismeret.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, fizetett szabadság,
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-17:00-ig,
  • gyakran a legdrágább prémium autók szervizelése (Maserati, Lexus )
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • versenyképes jövedelem,
  • saját munkaállás, jól felszerelt műhely, szerszámok,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • stabil szakmai és anyagi háttér,
  • MI FIGYELÜNK RÁD, a munkaidő után szerelheted a saját autódat, használhatod a műhelyt,
  • kedvezményeinket használhatod alkatrész vásárlásra.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Partnerünk több mint 20 éves múlttal rendelkező Cég,  XVI. kerületi telephelyén, bővülő csapatába keres autószerelő munkatársat határozatlan szerződéssel. A Cégcsoport fő profilja a flottakezelés és szervizelés. Az elmúlt években jelentős növekedésnek indult, ami a csapat bővítését hozza magával.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.