Autószerelő

  • Cég neve

    HM CURRUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Isaszegi út 179.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

• a Részvénytársaság profiljába tartozó járművek és egyéb technikai eszközök javításában való részvétel;
• harcjárművek, gépjárművek azok fődarabjainak szét- és összeszerelése, részegységek, javítása, beszabályozása;
• technológiák, szabályzatok szerinti munkavégzés;
• a munkahelyi vezető által kiadott feladatok önálló ellátása.

Elvárások

• autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű-mechatronikai szakmunkás-bizonyítvány;
• legalább 3 éves szakmai gyakorlat;
• büntetlen előélet.

Előnyt jelent

• járművek (haditechnikai eszközök) szerelésében szerzett tapasztalat;
• C/CE/D kategóriára érvényes járművezetői engedély;
• gépkezelői engedély;
• célorientált, határozott fellépés, önálló döntési képesség, kötődés a védelmi szektorhoz.

Amit kínálunk

• szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzési programokon való részvétel;
• kulcsszerep a Magyar Védelmi Ipar újjáépítésében;
• munkába járási hozzájárulás;
• béren kívüli juttatások;
• munkaruha biztosítás.

Céginformáció

A HM CURRUS ZRt. az új Nemzeti Védelmi Ipari Stratégával összhangban a Magyar Honvédség hagyományos logisztikai és harc és műszaki járműtechnikai eszközeinek javítását, felújítását és rendszeres műszaki felügyeletét végzi belföldön és akár nemzetközi katonai missziókban. Műszaki szakállományunk bővítéséhez javítási és szervizelési területre keresünk kreatív, elkötelezett autószerelő munkatársakat.

  • szakmai önéletrajz;
  • hozzájáruló nyilatkozat önéletrajz, pályázati anyag kezeléséhez;

A jelentkezéshez kapcsolódó adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató, illetve nyilatkozat a Társaság honlapján a Karrier oldalon érhető el.