Autószerelő

  • Cég neve

    Hering Autóház Kft.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Nagykátai út 19.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gépkocsikon a javítási és karbantartási feladatok elvégzése.
  • Előírások alapján az ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
  • A munkavégzéssel kapcsolatos feladatok ellátása és a végrehajtott tevékenységek gondos dokumentálása.
  • A Toyota által meghatározott normaidő tartása.
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása.
  • Autóvillamossági munkák (tapasztalat esetén): hibafeltárás, diagnosztika, szoftverfrissítések, aktuális járművillamossági munkák

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság, csapatban való hatékony munkavégzés
  • Munkájára és környezetére igényes
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat
  • Autóvillamossági ismeret
  • Toyota járművek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikáció készség

Amit kínálunk

Folyamatosan fejlődő szervezetünkben nem csak a csapat, de az egyén fejlődését is támogatjuk.
Hosszú távú stabil munkahely.

Céginformáció

Több mint 100 kollégánkat foglalkoztató cégcsoportunkkal 31 éve vagyunk jelen a gépjármű kereskedelmi piacon, 2 világmárkát képviselünk szolnoki, jászberényi, gyöngyösi és egri telephelyeinken.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem juttassa el számunkra szakmai önéletrajzát.