Autószerelő, gépkarbantartó

  • Cég neve

    KRATOS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Mogyoród útja 42.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A leendő gépész/szervíztechnikus kollégánktól azt várjuk, hogy lelkes érdeklődéssel sajátítsa el az áramfejlesztő berendezések karbantartási feladatait és járuljon hozzá a szervizcsapat munkájához alábbiak szerint:

  • a szervizvezető irányításának megfelelően elvégzi a telephelyen belül és a telephelyen kívül (megrendelőknél és partnereknél) a telepített áramfejlesztők karbantartási, hibafeltárási és javítási munkálatait (jellemzően nagy teljesítményű dízel motoros berendezések kenő-és hűtőfolyadékainak cseréje, szűrők cseréje, forgó-kopó alkatrészek ellenőrzése, indítóakkumulátor cseréje, stb.)
  • precíz és naprakész módon tölti a karbantartási munkalapokat
  • hatékony tagja a szervizcsapatnak;
  • fontos számára a munkák első osztályú minőségben történő elvégzése és a vevői elégedettség
  • részt vesz a raktár és a szervizműhely átlátható rendjének fenntartásában
  • alkalmanként részt vesz a beszerzési folyamatokban

Elvárások

  • műszaki irányú végzettség (gépész szakipari végzettség / autóvillamossági szerelő / autószerelő / gépésztechnikus)
  • autó/motor szerelői jártasság
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód

Előnyt jelent

  • gépész vagy autószerelő szakszervizben/műhelyben eltöltött idő és megszerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil magyar tulajdonban lévő vállalkozás a munkáltatói oldalon;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes fizetés;
  • családias környezet;
  • fejlődési és képzési lehetőség;
  • munkába járás támogatása
  • céges mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk áramfejlesztő berendezések értékesítésével, karbantartásával, kölcsönzésével foglalkozik.

Vállalkozásunk fejlődése és szolgáltatásaink bővülése következtében
áramfejlesztő karbantartási üzletágunk szervizrészlegét szeretnénk bővíteni új kollégával.

A jelentkezéseket fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajz elküldésével várjuk a lenti Jelentkezem gombra kattintva.