Autószerelő és autóvillamossági szerelő munkatárs

  • Cég neve

    CarNet For-Top Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Kismegyeri út 2.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
  • jármű-diagnosztika

Elvárások

  • szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • autóvillamossági szerelői képzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Céginformáció

  • A CarNet FORTOP Kft. GyőrMosonSopron és KomáromEsztergom megye meghatározó Márkakereskedése és szervize, mindkét megye hivatalos FORD, PEUGEOT és CITROËN Márkaképviselete. A CarNet Csoport tagjaként Győrben, Sopronban és Tatabányán összesen 4 teleplyet működtet 100 fős létszámmal.

Jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.