Autószerelő

  • Cég neve

    Duna Autó Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Zay út 24.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Autószerelő

Az alábbiak lesznek a fő feladatai:

  • A márkaszervizbe érkező személygépjárművek javítása, karbantartása, fődarab cseréje
  • Gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése
  • Garanciális javítások elvégzése
  • Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése
  • Új gépjárművek felkészítése
  • Ügyfélkezelés a Volvo márka esetében

Önt keressük, amennyiben:

  • Autószerelő szakképesítéssel rendelkezel
  • Minimum 3 év autószerelői tapasztalat áll a hátad mögött, de ha több van, annak csak örülünk
  • Csapatjátékos vagy
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előnyt jelent:

  • Ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és használtad is őket
  • Villamossági szerelői alapismeretekkel rendelkezel
  • Az alábbi márkák közül szereztél tapasztalatot valamelyikben: Volvo, Kia/Hyundai

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes