Autószerelő

  • Cég neve

    D.E.E.T. Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Mező utca 81.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Új munkahelyet keresel, ahol szakmailag kiteljesedhetsz? Jelentkezz hozzánk, a DEET Kft-hez és lehetőséget biztosítunk, hogy fejlődj, új ismeretekre tegyél szert. Nálunk mester szintre fejlesztheted aZ ÉPÍTŐIPARI gépek hibafeltárását, javítását.  A DEET-nél autódarukat, önrakodó teherautókat, teleszkópos rakodókat javítunk, átépítünk, szervizelünk: minden ami dízel és hidraulikus. Itt megtanulhatod a gémszerkezetek szét- és összeszerelését, letalpaló rendszerek felújítását, vagy teljesen új hidraulikus rendszer kiépítését, darufelépítmények átalakítását, vagy újak felszerelését. Nálunk nem unalmas "szalag-szerelési munkát" kell végezned: legyél kreatív, ügyeskezű, értsd a szakmát és/vagy legyél fogékony a tanulásra.
A Te jelenzkezésedet várjuk, ha: TECHNIKUMOT végeztér, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ iskolába jártál, vagy SZAKKÖZÉP iskolában szereztél szakirányú végzettséget (autószerelő, gépjármű szerelő, mezőgazdasági gépszerelő, jármű- és gépszerelő, munkagép szerelő, ipari  gép karbantartó, mezőgazdasági gépjavító)

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (TECHNIKUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉP ISKOLA)
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • Szakmai probléma megoldó képesség (kreativitás)
  • Legalább B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • C kategóriás jogosítvány
  • építőipari és/vagy mezőgazdasági gépek szerelésében szerzett tapasztalat
  • bármilyen SZAKMAI tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Egyéni fejlődési lehetőség, szakmai oktatások akár külföldi gyártóktól is
  • Összetartó csapat, jófej vezetőség
  • Fejlett és felszerelt javító műhelyek, szerviz autók
  • Utazási támogatás, mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A D.E.E.T. Kft. (Daru Express Euro Transz vegyesipari szállító és útvonalszervező Kft.) 1982. óta működő, teljes egészében magyar tulajdonban álló társaság, melynek székhelye és telephelye az M0 autóút mellet, Üllőn található.
1990 óta haszongépjárművek, autódaruk, munkagépek javításával, karbantartásával, valamint teljeskörű felújításával foglalkozunk saját 10.000m2-es modern szerelő-javító üzemekkel ellátott üllői telephelyünkön.
Megrendelői körünk bővülése miatt keressük új munkatársainkat, hogy a megnövekedett javítási, karbantartási munkáinkat gyorsan, versenytársainkhoz képest hatékonyabban végezzük el.

Jelentkezni a Jelentkezem gombra kattintva részletes szakmai önéletrajzzal lehet.
A pozíció betöltéséhez szükség lesz a végzettséget igazoló dokumentum bemutatására.

Téged várunk csapatunkba!