• Cég neve

    Csendi Autójavító Kft.

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Újszász utca 20.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Személygépkocsi és kisteher gépkocsi javítás, karbantartás
  • jármű-diagnosztika
  • Futómű beállítás
  • állapotfelmérés, gépjármű felkészítése műszaki vizsgára

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Saját munkaállás, jól felszerelt műhely
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Stabil szakmai és anyagi háttér

Céginformáció

Csendi Autójavító Kft. 1997-ben alakult a XVI. kerületben.
Teljeskörű szolgáltatást bíztosítunk személy-, és kis teher gépjárművek javítása és szervízelése során.
Márkafüggetlen szolgáltatásainknak köszönhetően, vállalkozásunk, típustól függetlenül áll kapcsolatba az ügyfelekkel, ebből adódóan ügyfeleink nagy része évtizedek óta igénybe veszi szolgáltatásainkat.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!