Autószerelő

  • Cég neve

    BMW Group Partner

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Bécsi út

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a BMW gépkocsikon a diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet.
  • A belső előírások figyelembevételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • A gumiabroncs szereléssel kapcsolatos munkákat elvégzi.
  • Munkavégzése során a legmodernebb információs és kommunikációs eszközöket alkalmazza.
  • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.

Elvárások

  • Gépjárműszerelői végzettséggel és releváns munkatapasztalattal rendelkezik.
  • Mindig alapos és körültekintő munkát végez, képes az önálló munkavégzésre.
  • Munkája során jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el a feladatait.
  • Kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.

Céginformáció

A BMW csoport márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A Budapest Motors Kft. 2006-ban nyitotta meg BMW és MINI márkakereskedését és az elmúlt több mint 18 esztendő alatt meghatározó szereplője lett a budapesti és magyarországi piacnak. A folyamatos megújulás és a szolgáltatásaink minősége iránti elkötelezettség, az ügyfélközpontúság, az a hajtóerő, amely az üzleti filozófiánkat meghatározza.

Elérkeztünk arra pontra, hogy jelentős kapacitás bővítést kell végrehajtanunk, hogy ügyfeleinket a legmagasabb szinten kiszolgálhassuk. Az új, Bécsi úti BMW telephelyünkre keressük új kollégáinkat.

Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk.

Csatlakozzon hozzánk AUTÓSZERELŐKÉNT.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.

Bízunk benne, hogy találkozunk!