Autószerelő

  • Cég neve

    BARA AUTÓHÁZ KFT

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fehérvári út 63-65.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 750e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- szervizbe érkező gépjárművek karbantartása, garanciális javítása,
- gumiszerelés, hibafeltárás, állapotfelmérés,
- márkaspecifikus standardok betartása,
- műhelyrend fenntartása, műhely tisztán tartása,
- szerelői feladatok elvégzése a cégcsoport többmárkás márkaszervizében.

Elvárások

- autószerelő szakirányú végzettség,
- B kategóriás jogosítvány,
- önálló, megbízható, igényes munkavégzés,
- hatékonyság a munkavégzésben,
- munkája során minőségi munkavégzés,
- szakmai tanfolyamokon, képzéseken való részvétel.

Előnyt jelent

- Skoda, Volkswagen, SEAT és Audi típus ismeret,
- márkaszervizben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Érd környéki lakos.

Amit kínálunk

- alkalmazotti munkaviszony,
- kulturált, színvonalas munkakörülmények,
- fix bérezés,
- bejárás és étkezési támogatás,
- szakmai fejlődési lehetőség.

Céginformáció

A dinamikusan növekvő BARA Autóház márkaszervizében a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozik. Bővülő csapatába megbízható munkatársat keres Autószerelő munkakörbe.

Fényképes önéletrajzokat, betöltendő pozíció megjelölésével a lenti Jelentkezem gombra kattintva kérjük.