Autószerelő, autóvillamosságszerelő

  • Cég neve

    VON-TRUCK Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Paul Hartmann utca

  • Fizetés

    Nettó 550e - 750e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

DAF Tehergépkocsik (többnyire nyerges vontatók) és pótkocsik teljes körű javítása, karbantartása. Tehergépjárművek műszaki mentése.

Elvárások

Szakirányú végzettség
Felhasználói szintű számitógépes ismeretek
Önálló, pontos munkavégzés
Ügyfél-centrikus gondolkodásmód

Előnyt jelent

Tehergépkocsi szerelésben szerzett tapasztalat (Nem feltétel)
C és E kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya (ha nincs segítünk annak megszerzésében)

Amit kínálunk

Szakmában kiemelkedő, versenyképes fizetést, teljesítmény függő bónuszt
Folyamatos szakmai képzést, fejlődési lehetőséget, hosszú távú stabilitást
Magas színvonalú munkakörülményeket, igényes szakmai környezetet

Céginformáció

A Von Truck Kft tevékenysége kamionok, pótkocsik javítása, karbantartása. A cég megalakulása óta folyamatosan fejlődik, megújul és alkalmazkodik a piaci kihívásokhoz.  Számunkra a legfontosabb feladat az ügyfelek elégedettségének fenntartása és rugalmas, gyors kiszolgálása. Célunk, hogy a legjobb teherautók a lehető leggyorsabban újra úton lehessenek.
Dinamikusan fejlődő csapatunkba, újonnan megnyílt Biatorbágyi szervizünkbe keresünk autószerelő/autóvillamosság szerelő munkatársakat. Ha a legkorszerűbb technológiával szerelt tehergépkocsikon a legfejlettebb műhelyrendszereket szeretnéd használni, ha egy nagyszerű, barátságos csapat tagja szeretnél lenni, várjuk jelentkezésedet!

A Jelentkezem gombra kattintva kérem töltse fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, nettó bérigény megjelöléssel.