Autószerelő

  • Cég neve

    AUTÓHÁZ VESZPRÉM KFT.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Északkeleti útgyűrű 10.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Személygépkocsi és kisteher gépkocsi javítás, karbantartás,
  • jármű-diagnosztika
  • állapotfelmérés, gépjármű felkészítése műszaki vizsgára

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • alapképzettség mellett autóvillamossági szerelői képzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Saját munkaállás, jól felszerelt műhely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

Cégünk Veszprémben hivatalos Toyota márkakereskedésként működik 1993 óta. Telephelyünk könnyen megközelíthető helyen, 6000 négyzetméteren, 1500 négyzetméteres szalonban várja kedves ügyfeleinket.
Kényelmes légkondicionált bemutatóteremben, új Toyota gépkocsik értékesítése és szervizelése mellett, teljes körű szolgáltatást nyújtunk kézi autómosóval, 3,5 tonna alatti gépjárművek márkafüggetlen szervizelésével, karosszéria javítással, teljeskörű biztosítási és hitel ügyintézéssel.
Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozásként működik.

Önéletrajz csatolása szükséges.