STRABAG AG MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEP logo

Autópálya projekt mérnök

  • Cég neve

    STRABAG AG MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEP

  • Munkavégzés helye

    2367 Újhartyán, Újlengyeli út 3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Job-ID: req59415

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok:

  • az M5-ös autópálya fenntartási, felújítási és fejlesztési munkálatainak komplex lebonyolításában való aktív részvétel
  • üzemeltetői oldalról projektek vezetése, koordinálása (pl.: pihenőhely felújítás; eszközök telepítése az autópályán, munkafolyamatok digitalizálása, útburkolattal kapcsolatos felújítások és felmérések)
  •  tervek, engedélyek áttekintése,véleményezése; autópálya munkálatokhoz kapcsolódó digitalizáció koordinálása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • angol vagy német nyelvtudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Újlengyeli út 3., M5 autópálya újhartyáni mérnöksége,, Újhartyán, 2367, HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha
  • Egészségprogramok
  • Céges rendezvények, programok
  • Jó megközelíthetőség

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.