Autómosó

  • Cég neve

    Mercarius Flottakezelő Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Feladatok

  • A gépkocsi külső és belső felületeinek, illetve az ülések tisztítása és porszívózása
  • Kárpittisztítás a gépkocsi belső terében
  • A jármű fényezett felületeinek polírozása
  • A jármű külső felületeinek tisztítása automata járműmosóval
  • Üvegfelületek tisztítása
  • Folyadékszint ellenőrzése, utántöltése
  • Kisebb karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló és szakszerű munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttért
  • Versenyképes fizetést
  • Szép-kártya (cafeteria) juttatást
  • Támogató és segítő légkört
  • Mobiltelefont és laptopot korlátlan használatra
  • Teljesítménytől függően tehetség programban, mentoringban való részvételi lehetőséget
  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy dinamikusan fejlődő szervezetben
  • Ingyen gyümölcsöt, teát és kávét
  • Kedvező munkaidőt (h-p 08:00-16:30)
  • Csapatépítőket és belső rendezvényeket

MerCARius Flottakezelő Kft. a hazai gépjármű flottakezelési piac egyik legrégebbi és legmeghatározóbb szereplője. A vállalat fejlődését mutatja, hogy pár autós vállalkozásból mára már egy több, mint 12000 db-os állománnyal rendelkező vállalat lettünk.

Erősségünk abban rejlik, hogy nemcsak az Ügyfeleink igényeinek magasszintű kielégítése áll a stratégiánk középpontjában, hanem a Kollégáink folyamatos elismerése és motiválása is. Hiszünk az emberi értékekben, az őszinte, nyílt kommunikációban és a munkatársaink együttműködésén alapuló hatékony, támogató működésben.