Autómosó

  • Cég neve

    Auto Palace Délpest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Cziffra György utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Az Auto Palace Délpest Kft. egy holland tulajdonú vállalatcsoport egyik kiemelkedő tagja, melynek csapatába Autómosó kollégát keresünk.
Cégcsoportunk jelenleg 2 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 130 főt foglalkoztat.
Munkatársat keresünk

Autómosó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • Gépjárművek mosása, belső tisztítása
  • Gépjárművek mozgatása a telephelyen
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, takarítási hibák javítása
  • A mosó rendjének, tisztaságának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Személyautók külső mosása és belső takarítása terén szerzett gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Az autók szeretete, márkaszervizben szerzett tapasztalat
  • Szorgalom
  • Precizitás

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés, bejelentett munkaviszony, motiváló jutattási csomag, dolgozói kedvezmények, cafeteria
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Heti 40 órás munkaidő és szabad hétvégék
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Gyümölcsnap, kávé, csapatépítők

Ha a hirdetésünk felkeletette az érdeklődésed, várjuk mielőbbi jelentkezésed!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka