Autómosó

  • Cég neve

    Arnóth és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    4027 Debrecen, Füredi út 27.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Munkatársat keresünk autómosó munkakörökbe. Igényes, prémium helyszínen történő munkavégzés.
Új munkatársunk feladata autók külső- és belső tisztítása, valamint ápolása csapatban.

Elvárások

◼️ fizikai munkavégzéshez megfelelő hozzáállás
◼️ megbízhatóság
◼️ precízség
◼️ pontosság
◼️ önálló és csapatmunka végzési képesség
◼️kulturált megjelenés, függőségektől mentes életvitel
Jelentkezésedkor kérjük csatolj egy fényképes önéletrajzot magadról. (Ha ez nem áll rendelkezésedre, akkor írj magadról pár sort és csatolj képet).

Előnyt jelent

Kiválasztásunk során előny:
◼️ korábban autómosóban/autókozmetikában szerzett tapasztalat, de akkor is várunk, ha meg szeretnéd tanulni a szakmát.
◼️ B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
◼️ versenyképes fizetés
◼️ igényes munkakörnyezet
◼️ hosszú távú munkalehetőség
◼️ stabil szakmai háttér

Céginformáció

Cégünk több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkezik a jármű, valamint autómosók üzemeltetése terén. 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként kiemelten fontos számunkra, hogy munkatársaink otthonosan érezzék magukat cégünk kötelékében.
Az elmúlt években folyamatosan fejlődött cégünk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhetsz! Ugyanakkor, ha van rá lehetőséged, írj pár sort magadról és csatolj egy fényképet a jelentkezésedhez