Eclipse Automation Hungary Kft. logo

Automatizált motortekercselési technológiai szakértő

  • Cég neve

    Eclipse Automation Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Láhner György utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az automatizált tekercselési technológiai szakértő jártas az automatizázás és a tekercselési technológiák terén egyaránt. Felelős a motortekercselési technológia koncepciójáért, kivitelezéséért és a műszaki fejlesztéséért, valamint a motortekercselési folyamatok műszaki ellenőrzéséért.
  • Tekercselési technológiákkal kapcsolatos tanácsadás, tervezés, optimalizálás és üzembe helyezés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal - applikáció, gépésztervezés, elektromos tervezés és programozás
  • A BLCD prototípus motorjaink K+F szakértőjeként a gyárthatóság, kockázatminimalizálás és költségoptimalizálás vizsgálata
  • Innovatív és kiváló minőségű gyártási koncepciók fejlesztésének támogatása a tekercselési technológia integrálásával a teljes folyamatban
  • Technológiai fejlesztések
  • A tekercselési prototípus tesztek tekercselési sémáinak elemzése, programozása és optimalizálása
  • Az Európa-szerte használatban lévő gyártósoraink üzembe helyezése és optimalizálása az ügyfelek telephelyein

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • PLC programozási ismeretek
  • CNC programozási és CAD tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Több éves szakmai tapasztalat BLDC motorgyártásban, elsősorban autóipari és ipari alkalmazásokban
  • B kategóriájú vezetői engedély
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek MS Office, MS Project stb.
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőség
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Stabil munkahely egy világszerte több, mint 700.000 munkavállalót foglalkoztató multinacionális vállalatnál
  • Nemzetközi karrierlehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eclipse Automation Hungary Kft. – Veszprém, továbbá esetenként partnereink telephelyei

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Eclipse Automation Hungary Kft. a világszerte ismert Accenture cégcsoport részeként működik tovább.
Az Accenture egy globális IT-szolgáltató vállalat, amely vezető szerepet tölt be a digitalizáció, a felhő alapú technológiák és a biztonság terén. Egyesíti a több mint 40 iparágat átfogó egyedülálló tapasztalatot és speciális képességet, amelynek révén stratégiai és tanácsadási, interaktív, technológiai és működési szolgáltatásokat nyújt – mindezt a világ legnagyobb technológiai és intelligens operatív központok hálózatának támogatásával. Világszerte 120 országban található 710 000 munkatársával az Accenture a változást ösztönzve teremt valódi értéket és sikereket ügyfelei,

JELENTKEZZ HOZZÁNK! Kattints a „JELENTKEZEM” gombra és küldd el nekünk magyar - és ha van angol - nyelvű önéletrajzodat!