HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

Automatizálási mérnök

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Jász-Nagykun-Szolnok

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Innovatív, folyamatosan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat…

Feladatok

  • Automatizálási projektekben való részvétel,
  • Új berendezések üzembehelyezésének támogatása,
  • PLC programok módosítása, hibaelhárítás,
  • Programozható vezérlőrendszerek működésének biztosítása, felmerülő problémák azonosítása.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • PLC programozás terén szerzett több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit partnerünk kínál

  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Izgalmas nemzetközi projektekben részvétel,
  • Széles körű juttatási csomag (bónusz, cafeteria, egészségbiztosításai csomag, egyéb támogatások),
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív, dinamikusan bővülő vállalatnál.