Automatizálási gyakornok (karbantartás)

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3535 Miskolc

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Automatizált kimutatások készítése az SAP rendszerből a napi munkák segítésére
  • Berendezések üzemviteléhez kapcsolódó automatizálási feladatok (hibakeresés, mentés, helyreállítás)
  • Folyamatok feltérképezése és fejlesztési alternatívák kidolgozása (berendezés irányítástechnikai terület és karbantartás szervezetét érintő folyamatok)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Villamos mérnök/automatizálás)
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Access, SQL rendszerszemlélet ismerete
  • Minimum heti 20 óra vállalása, legalább 1 év időtartamra

Amit kínálunk

  • Fizetés: Bruttó 2200 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó)
  • Releváns szakmaitapasztalat a automatizálás területén
  • Rugalmas munkavégzés

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)