Automata töltő (operátor)

  • Cég neve

    VENDOMAT Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 330e Ft havi bér Nettó 20e - 150e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Társaságunk által üzemeltetett automaták töltése, tisztítása és karbantartása jelenlegi és leendő Partnereinknél, azaz:
  • Kávéautomaták higiéniai tisztítása és karbantartása, alapanyagokkal való feltöltése,
  • Üdítő-, snack- és szendvics automaták higiéniai tisztítása és karbantartása, termékekkel való utántöltése,
  • Automaták pénzügyi elszámolása,
  • Rendelések leadása,
  • A munkakörhöz kötődő adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • Szorgalmas, precíz, felelősségteljes és körültekintő munkavégzés,
  • Kommunikatív, udvarias és ügyfélközpontú viselkedés,
  • Önálló- és csapatmunkára egyaránt alkalmas, megbízható személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány (minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat).

Előnyt jelent

  • Ilyen vagy ehhez hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Technikusi munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkavégzési lehetőség,
  • Segítség és idő a betanuláshoz a Kollégák által,
  • Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítményarányos jutalék),
  • Egy műszakos munkarend,
  • Segítőkész, szakmailag felkészült Kollégák,
  • Mobilitási lehetőség, rugalmas munkavégzési lehetőség egy műszakban,
  • Családias légkör, támogató és emberközpontú cégvezetés,
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása (céges autó – amivel lehet munkába járni, céges telefon, munkaruházat).

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

Több, mint 25 éve működő, kávé-, üdítő-, snack- és szendvics automaták üzemeltetésével foglalkozó Társaságunk keres új Kollégát Pest vármegyében található érdi telephelyére kávé-, üdítő-, snack- és szendvics automata töltő munkakörbe. A munkavégzés helye Pest vármegye, érdi telephelyünkről indulva.