Automata gépkezelő (Szeged)

  • Cég neve

    SOLE-MiZo ZRt

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Budapesti út 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Modern automata gyártó berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Műszaki meghibásodások okainak felismerése, beazonosítása, megoldása
  • A munkahelynek és a működtetett gépnek, berendezésnek tisztántartása
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettséged van
  • Proaktív szemlélettel rendelkezel
  • Problémamegoldó és elemző készség jellemez
  • Logikus rendszerszemlélet mellett végzed a rád bízott feladatokat

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki középfokú végzettség (pl: géplakatos, villanyszerelő, műszerész)
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Üzemi/gyártási területen szereztél tapasztalatot
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalatod van
  • Angol nyelvismeret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat
  • Bejárás támogatása
  • Modern munkakörnyezet
  • Betanítási/felkészítési mentori támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés biztosításához

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.
Sole-Mizo Zrt.  Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
A Sole-Mizo Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.