Automata festőüzem karbantartó technikus

  • Cég neve

    Motor-Classic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az automata festősor karbantartásának elvégzése.
  • Pótalkatrészek készleteinek felügyelete.
  • Hibaelhárítás, javító intézkedések kezdeményezése.
  • Együttműködés a technológiai csapattal.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai vagy elektrotechnikusi végzettség előny).
  • Legalább 5 év tapasztalat pneumatikus, robotos és PLC vezérelt berendezések karbantartásában.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.
  • Alapszintű számítógépes ismeretek.
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növekvő vállalat.
  • Kihívások, lehetőség a fejlődésre.
  • Egy jó csapatban végzett, hosszútávú munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Parkoló

Céginformáció

Európa meghatározó veteránautó restauráló üzeme vagyunk, emellett autóipari alkatrészgyártást végzünk. A társaság tevékenységének és szervezetének bővítése céljából keresünk az automata festőüzembe karbantartó technikust.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el számunkra a JELENTKEZÉS gombra kattintva!