Autókozmetikus

  • Cég neve

    Varga Máté E.V. / VM Brush

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Malom utca

  • Fizetés

    Nettó 1 500 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Székesfehérvári autókozmetika bővülő csapatába keresünk megbízható munkatársakat, gépjárművek külső/belső mobil és helyszíni risztításra valamint kárpittisztítására és polírozására.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

A munkakör nem igényel szakmai gyakorlatot viszont lehetőséget adunk a folyamatos képzésekre, fejlődésre! Kiemelt bérezés, fix munkaidő és barátságos munkakörnyezet fogad! Gyere és próbáld ki magad, ha nem egy megszokott autómosóban szeretnél dolgozni, hanem egy fiatalos lendületes közegben!

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

Cégünk 5 éve azért jött létre hogy prémium minőségű, mindenre kiterjedő autókozmetikai szolgáltatást nyújtson minden kedves ügyfélnek. Az eddig tapasztalatok és visszajelzések alapján ezt sikerült elérnünk, ezért szeretnénk bővíteni csapatunkat hogy még több ügyfélnek tudjunk szolgáltatásainkkal segíteni!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!