Autóhifi beszerelő és értékesítő

  • Cég neve

    Domum Theatrum Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Dózsa György út 142.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Autók hifi szempontú állapotfelmérése
Szakmai tanácsadás rendszer tervezéshez, kivitelezéshez
Termékek szakszerű be- és kiszerelése
Autószigetelések beépítése
Értékesítés szakmai támogatása

Elvárások

Ezek közül legalább egy biztosan legyen meg: erős műszaki beállítottság, autóhifi, autóvillamossági vagy autószerelési tapasztalat
Autók, autóhifi iránti rajongás
Műszaki beállítottság
Autóvillamossági alapismeretek
Precíz, igényes munkavégzés
Nyitott, tanulékony hozzáállás
Jogosítvány
Középiskolai végzettség
Nálunk a minőség kiemelkedően fontos szempont, ezért kizárólag a munkájára nagyon igényes, precíz kollégákkal tudunk együtt dolgozni!

Előnyt jelent

Közeli lakhely (a cég Szadán van!)
Értékesítői szemlélet

Amit kínálunk

Fix munkabér
„Multimentes” hangulat
Nem szoktunk túlórázni és hétvégén dolgozni
Nyugodt, 1 órás ebédidő, mely alatt nem fogadunk ügyfeleket
Negyedéves prémium (betanulási idő leteltével)
Hosszútávra keresünk munkatársat

Céginformáció

Paradox Autóhifi és Házimozi – Szada – www.paradoxautohifi.hu
Cégünk 25 éve foglalkozik autóhifi termékek értékesítésével, beszerelésével, valamint házimozi termékekkel és azok telepítésével. Családias, kislétszámú cég vagyunk.
Műhelyünk bővítése miatt keresünk munkatársat autóhifi termékek szakszerű beszerelésére.
Munkavégzés helye: Szada
Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 8-17 óráig

Kérjük, hogy a Profession felületén küldje el jelentkezését önéletrajz csatolásával.