Autófényező

  • Cég neve

    Pappas Auto Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A gépjárművek fényezési munkáinak előkészítése és magas színvonalon történő kivitelezése
  • A fényezési és előkészítési előírásokban, technológiai utasításokban foglaltak betartása
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása

Elvárások

  • Járműfényező végzettség
  • Jó kézügyesség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

Előnyt jelent

  • Releváns típusismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Céginformáció

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 8 regionális képviseletével több, mint 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Csapatunkba keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

Apozíció megpályázásához kérjük juttassa el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.