Autófényező / Kézi fényezésben jártas munkatárs

  • Cég neve

    Motor-Classic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Vigadó út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kézi fényezés
  • Kézi szórópisztolyos festési munkák
  • Előkészített alkatrészek fényezése

Elvárások

  • jó kézügyesség
  • kézi fényezésben jártasság

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett munkabér
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • legkorszerűbb gépekkel, berendezéssel felszerelt műhelyek
  • európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó csapat, jó munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Motor Classic Zrt. a személygépkocsi restaurálás európai piacvezető vállalkozása.
Kiemelkedő szaktudással rendelkező munkatársaink a legmodernebb berendezésekkel felszerelt üzemünkben végzik az oldtimerek teljes körű felújítását, amely átfogja a karosszéria munkáktól a felületkezelésen keresztül az összeszerelés minden részletét, teljes vertikumát.
Cégünk alaptevékenységeinkhez kapcsolódóan különböző autóipari beszállítói projektekben is részt vesz.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el számunkra bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!