Autófényező

  • Cég neve

    CZICZA-AUTÓJAVÍTÓ Kft

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Aradi vértanúk utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Személygépjárművek és azok alkatrészeinek  fényezése, előkészítése, polírozása.

Elvárások

- Önálló munkavégzés
- Határozottság
- Csapatszellem
- Professzionális hozzáállás
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- Tapasztalat
- Agilitás
- Szakmai alázat

Amit kínálunk

Cégünknél mindenki hivatalos bejelentéssel dolgozik, ezáltal az előírt szabadságokat valamint munkaórák számát az előírásoknak megfelelően tartjuk. Szabad hétvége, Hétfőtől - Péntekig dolgozunk. Kollektívánk csapatként működik együtt.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

30 Éve működő vállalkozás, mely gépárművek karosszéria javításával illetve azoknak fényezésével foglalkozik.
Alvállalkozóként több helyi szerviznek is bedolgozunk, valamit sok saját munkánk, illetve projektünk van. Ezért szeretnénk bővíteni csapatunkat egy komplex fényezővel.

Ha úgy döntöttél, hogy jelentkezel állásunkra, akkor kérlek a "Jelentkezés" gombra való kattintás után csatold magyar nyelvű önéletrajzod.